Gıda maddelerinin tedarik sürecinden, tüketilmesine kadar olan her aşama bizim uzmanlık alanlarımızdır. Yüzünüzdeki gülümsemenin eksik olmaması için bütçenize uygun çözümlerimizi, uzman kadromuzla tarladan sofranıza getiriyoruz.

Sektörde yarım asırlık tecrübeye sahip Naturel Yemek, kurulduğu günden bugüne, müşterilerine verdiği değer, hijyenik ortamlarda ürettiği kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibi, dünya standartlarındaki üretim teknolojisi, topluma ve çevreye karşı duyarlılığıyla sektörüne örnek olmuştur. Yarım asırlık bu serüvenden aldığımız tecrübeyle, her bir yeni güne ilk günkü şevk ve özveriyle hazırlanıyoruz.

Usta ellerin hazırladığı katkı maddesiz sağlıklı yemeklerle, güler yüzlü tam hizmet anlayışını benimsemiş personeliyle, kalite belgeleri ve müşteri memnuniyetiyle kendi sektöründe güçlü ve güvenilir bir marka olmayı başarmıştır.

Naturel, yemeği bir sanat olarak gören, yemek pişirmekten ve paylaşmaktan keyif alan, birbirlerini ve işini seven takım olmayı başarabilmiş insanların oluşturduğu büyük bir ailedir. Ailemizi oluşturan profesyonel yöneticiler, gıda mühendisleri, diyetisyenler, aşçılar ve garsonlar başarılarını hizmet verdikleri müşterilerin memnuniyetleri ile taçlandırmışlardır.

Verdiğimiz hizmetin öneminin bilincindeyiz, biz müşterilerimizi ailemizin bir üyesi olarak görüp, verdiğimiz hizmette tedarikçi-müşteri ilişkisinden daha ileri bir iş ortaklığını benimsiyoruz. İş ortaklarımıza verdiğimiz değeri artırmak için kendimizi sürekli yeniliyoruz.