Profesyonel ve teknolojik ekipmanların kullanıldığı üretim tesislerimizde, usta aşçılarımızın kaliteli hammaddelerden sağlıklı ve hijyenik olarak ürettiği, gıda mühendislerimizin HACCP ve ISO belgelerine uygunluğunu sürekli denetlediği menülerimizin kalitesini koruyan özel termoboxlarla ve izlenebilir araçlarımızla ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Kaliteli hammaddelerle sağlıklı ve katkı maddesiz olarak ürettiğimiz ürünlerden firmanıza uygun menüler oluşturuyoruz, Anne eli değmişçesine hazırladığımız ürünleri, üretim tesislerimizden hijyenik özel taşıma yöntemleriyle sofralarınıza taşıyoruz. Diyetisyenlerimiz sözleşme şartlarına bağlı kalarak belirlenen periyotlarda öğrenci, veli ve çalışanlarınıza yönelik sağlıklı beslenme konusunda farkındalık oluşturacak çalışmalar yapmaktadır.

Yemeklerimizin sunumlarının özenle yapılması için bir servis elemanı part time çalıştırılmakta, bulaşık ve temizlik için arzu edilirse ekstra personel istihdamı yapılmaktadır.

  • Şubelerimiz Üretim Müdürümüz ve Gıda Mühendisimiz tarafından haftalık rutin denetimlere tabi tutulmaktadır. Denetim sonuçları raporlanarak haftalık yönetim kurulu toplantılarımızda gündeme gelmekte ve paydaşlarımıza bildirilmektedir.
  • Araçlarımız ve termoboxlarımız sağlık açısından uygun ürünlerle sürekli dezenfekte edilmektedir.
  • Yemekhanelerde herkesin rahatlıkla görebileceği yerlere asılmak üzere sağlıklı beslenmeye teşvik edici mesajlar içeren görseller hazırlanmasına öncülük ediyoruz.