Katkı maddesiz hammaddelerle projeye uygun belirlenen menülerle yerinde Hesaplı Üretim ile paydaşlarına üstün hizmet vermektedir.

Kaliteli hammaddelerle sağlıklı ve katkı maddesiz olarak ürettiğimiz ürünleri, sözleşme ile belirlediğimiz menü içeriğine uygun olarak üretiyoruz. Diyetisyenlerimiz müşterilerimizle yaptığımız sözleşme şartlarına bağlı olarak belirlenen periyotlarda öğrenci, veli ve çalışanlarınıza yönelik sağlıklı beslenme konusunda farkındalık oluşturacak çalışmalar yapmaktadır.

  • Mutfaklarımız ürün ve tür gruplarına göre ayrıştırılmış "çevre dostu" ve marka bilinilirliği yüksek temizlik ürünleri ile dezenfekte edilerek kayıt altına alınmaktadır.
  • Mutfaklarımız ilgili sertifika ve yetki belgelerine haiz ilaçlama şirketleri tarafından dünya sağlık örgütünün (WHO) onayladığı pestisitler ile zararlılara karşı kontrol altında tutulmaktadır.
  • Öğrencilerin günlük kalori ihtiyacına uygun menüler hazırlayarak daha sağlıklı beslenmelerini sağlıyoruz. Hazırlanan menüler aylık listeler halinde tasarlanarak velilerimize ulaştırıyor ve çocuklarının beslenmelerini yemek listelerinden takip etmelerini sağlıyoruz.