Kendi ürettiğimiz katkı maddesiz cafe konseptine uygun ürün gruplarıyla sağlıklı cafe hizmeti veriyoruz.

Firmanızın içerisinde yer alan, cafe, kantin, çay ocaklarını uzman, güler yüzlü, hizmet odaklı personellerimiz ve kaliteli sağlıklı ürünlerle kurumunuzun ihtiyacına uygun olarak yönetiyoruz.

  • Kantinlerimizde bulunan günlük taze sandviçler ve kahvaltı tabakları, ev yapımı tadında tereyağlı poğaçalar ve simitler ile sağlıklı ve dengeli bir kahvaltı seçeneği sunarken; kendi üretimimiz naturel köfte, helal gıda sertifikalı güvenilir yer lerden aldığımız tavuk ve et döner, ızgara tavuk biftek ile doyurucu öğünler sunmaktayız. Süt, ayran, taze sıkılmış meyve suları, bitki çayları gibi içeceklerin bulunduğu cafelerimiz bu yönüyle birer vitamin ve mineral deposudur. Ayrıca öğrenci ve personelin tatlı ihtiyaçlarını karşılamak üzere kendi üretimimiz sütlü tatlılar ve pastaları ölçülü porsiyonlarda tüketime sunuyoruz.
  • Firmamızda birçok kalite sistem belgesi bulunmaktadır. Bunları sadece belirli standartları yerine getirmek olarak görmüyoruz. Tüm bu standartlar bizim hizmet kalitemizi artırmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak için birer fırsat olarak görülmektedir.